Kullanım Koşulları

İstanbul Kalkınma Ajansı, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz.

İstanbul Kalkınma Ajansı, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek Kişisel bilgilere sadece yetkili İstanbul Kalkınma Ajansı yöneticileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. İstanbul Kalkınma Ajansı, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.
    İstanbul Kalkınma Ajansı, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, İstanbul Kalkınma Ajansı Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.